+48 889 774 761 kontakt@cassiopeiaevents.pl

ZESPÓŁ

wedding planner
 
Więcej

WERONIKA

Konsultant Ślubny

Organizacja uroczystych eventów interesowała mnie od wielu lat, aż wreszcie stała się moją prawdziwą pasją, którą postanowiłam zajmować się profesjonalnie. Stosowne kompetencje zdobyłam na kursie organizowanym przez Akademię Wytwórni Ślubów, który rekomendowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, uzyskując certyfikat Kwalifikowanego Konsultanta Ślubnego. Ponadto posiadam przygotowanie zawodowe na poziomie studiów wyższych i praktyki z zakresu finansów i budżetowania działalności.

Oferuję zatem perfekcyjność i profesjonalizm w realizacji każdego zamówienia. Charakteryzuje mnie upór i cierpliwość w dążeniu do celu, nieograniczona wyobraźnia i inwencja twórcza oraz pedantyczna dbałość o najdrobniejsze detale, istotne dla każdego przedsięwzięcia.

Już od najmłodszych lat obserwowałam z wielkim zainteresowaniem mojego ojca, który wywoływał zdjęcia w przydomowej ciemni. Fascynował mnie moment, kiedy na białym papierze zaczęły pojawiać się uwiecznione kadry. Ziarno zostało zasiane… jednakże moja ścieżka kariery potoczyła się w zupełnie innym kierunku i zostałam dekoratorem – visual merchandiserem.

Dekorowanie stało się moją wielką pasją nie tylko w pracy, ale i w życiu prywatnym. Interesowało mnie upiększanie wnętrz, układanie kwiatów i dbałość o każdy szczegół podczas rodzinnych uroczystości. Taka droga stała się częścią mnie do tego stopnia, że sama dekorowałam stoły na własnym ślubie.
Artystyczne spojrzenie na rzeczywistość pragnęłam uwieczniać na papierze i tak zaczęłam kontynuować pasję mojego ojca. Fotografia od paru lat pochłonęła mnie całkowicie. Patrzę na otaczający świat przez szkło obiektywu i stawiam na kadry naturalne.

ANNA

Fotograf / Dekorator

Skontaktuj się z nami:

Wyślij maila

Zadzwoń

Wypełnij formularz - skontaktujemy się

Kontakt
reCAPTCHA